Jozefína Garaiová

303103. Balet

popis: Pastel. 12x17 cm. Signováno vpravo dole Jozefína G. Pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

dražba ukončena: 08.01.2020 20:05:50

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč