Olej na sololitu, 70x80 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno.
Nejdelší strana: 102 cm
o autorovi: 1922-2006
Slovenský malíř, studoval v malířské škole G. Malého v Bratislavě. Zastoupen ve sbírkách OG. Bánská Bystrica, Galerii M. Bazovského v Trenčíně, Povážské galerii v Žilině a jinde.