Jozef Kostka - Stojící dívčí akt

Bronz, celková výška 46 cm. Signováno J. Kostka.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

60878. Stojící dívčí akt
Dražba ukončena:30.06.2021 22:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč