Jozef Kostka

60878. Stojící dívčí akt

popis: Bronz, celková výška 46 cm. Signováno J. Kostka.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 22:56:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 12 000 Kč