Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x64 cm. Signováno vpravo dole J. Holoubek. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1892-1967
Narodil se v Plošti u Hradce Králové. Soukromě studoval malířství u malířů Vavřiny a Reisnera a krátce navštěvoval UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě. Žil na Slovensku, inspiraci čerpal hlavně na Trenčínsku.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.