Joža Weindlich - Konvolut 2 prací - krojovaný pár

Akvarely, 54x34 cm. Signovány vpravo dole Joža Weindlich 47. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

84127. Konvolut 2 prací - krojovaný pár
Dražba ukončena:18.09.2022 20:32:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč