Joža Weindlich - Ježíš Kristus

Kresba, 42x28 cm. Signováno vpravo dole Joža Weindlich Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám a pasparta poškozeny.

84224. Ježíš Kristus
Zbývá:9 dnů, 18 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč