Joža Uprka - Váza s květinovým dekorem

Keramika ručně malovaná, výška 67 cm. Značeno J. UPRKA Hroznová Lhota - Morava.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1861, Kněždub na Moravě - 1940, Hroznová Lhota

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 000 000 Kč

59102. Váza s květinovým dekorem
Dražba ukončena:19.05.2021 20:06:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč