Joža Uprka - Sekáč s dýmkou

Kombinovaná technika, 31x18 cm. Signováno vpravo dole J. Úprka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu osobní věnování přímo od autora.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1861, Kněždub na Moravě - 1940, Hroznová Lhota

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 000 000 Kč

posouzeno znalcem
114096. Sekáč s dýmkou
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:14:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč