Joža Uprka - Dudák

Suchá jehla, 32x19 cm, signováno vpravo dole Jož. Uprka, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2608. Dudák
Dražba ukončena:27.05.2015 22:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč