Joža Úprka - Venkovan

Suchá jehla, 24 x 16 cm, rámováno v paspartě pod sklem,signováno vpravo nahoře, datováno 1900.

Pozn. rám místy poškozen

291. Venkovan
Dražba ukončena:22.04.2013 22:35:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč