Olej na kartonu, 75x58 cm. Signováno vlevo dole Schmitt. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1896 - 1976
Narodil se v Plzni. Malovat se učil u svého otce - malíře. Tvořil hlavně figurální kompozice.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.