Joska Skalník

62913. Vzpomínky III.

popis: Litografie, 42x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou Joska Skalník. Číslováno 12/60. Rám, sklo.

dražba ukončena: 11.08.2021 22:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč