Josephina Holmstedt - Západ slunce ve fjordech

Olej na plátně, 89x124 cm. Signováno vpravo dole J. Holmstedt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Josephina Holmstedt
65169. Západ slunce ve fjordech
Dražba ukončena:30.09.2021 21:50:51
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč