Joseph Jost - Zátiší s porcelánem

Olej na plátně, 61x67 cm. Signováno vlevo dole Joseph Jost. Rámováno.

Stav: Rám i malba poškozeny.

o autorovi: 1888 – 1969
Rakouský malíř.

83740. Zátiší s porcelánem
Dražba ukončena:28.09.2022 21:00:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč