Olej na plátně, 40x50 cm, rám, signováno vpravo dole. Pozn.: Vzadu štítek s informací o autorovi a díle, razítko ČFVÚ 1948, Bratislava Studovala AVU v Praze (prof. Fišárek, prof. Souček) 1972 - 1978.