Josef Života - Podzim, Raisova alej

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole J. Života. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

22790. Podzim, Raisova alej
Dražba ukončena:27.09.2018 21:35:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč