Josef Života - Motiv z Hoření Nové vsi

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole J. Života. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

22789. Motiv z Hoření Nové vsi
Dražba ukončena:27.09.2018 21:55:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč