Josef Ženíšek

61014. Dívka v šátku

popis: Olej na plátně, 36x28 cm. Signováno vlevo dole Jos. Ženíšek. Rámováno.

o autorovi: 1885 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:11:08

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 12 000 Kč