Josef Ženíšek - Dívka v šátku

Olej na plátně, 36x28 cm. Signováno vlevo dole Jos. Ženíšek. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

61014. Dívka v šátku
Dražba ukončena:01.07.2021 21:11:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč