Josef Zeman - Paseka na Valašsku

Olej na kartonu, 36x46 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba poškozena. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893-1951
Malíř. Studoval zemědělství a zahradní architekturu. Malovat se učil u Ferd. Engelmüllera a později pokračoval zároveň se studiem architektury u prof. Eug. Brachta. Studijní cesty konal po Německu, Francii, Holandsku, Belgii a Anglii. Pracoval v té době jako malíř i architekt. Věnoval se české krajině, s oblibou maloval Průhonický park.

305585. Paseka na Valašsku
Dražba ukončena:18.07.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 18.07.2020 19:57:31 2663