Kombinovaná technika, 33x24 cm. Signováno vpravo dole Zeithammel 1943. Rám, sklo.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1891 - 1952
Narodil se v Roudnici nad Labem. Studoval na pražské filozofické fakultě, na AVU u prof. Švabinského a na ČVUT. Studijní cesty podnikl po Itálii. Působil jako zatímní správce českého gymnázia v Jevíčku, kde vytvořil některá svá díla věnovaná zejména městu a místnímu regionu.