Josef Zamazal

19187. Zákoutí města

popis: Akvarel, 22x27 cm. Signováno vpravo dole Josef Zamazal, pasparta.

o autorovi: 1899 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 87 000 Kč.

dražba ukončena: 17.05.2018 18:24:58

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 17.05.2018 18:19:58 29
500 Kč 01.05.2018 8:32:59 3387