Josef Zálešák

303367. Stromy u cesty

popis: Olej na kartonu. 25x35 cm. Signováno vlevo dole Jos.Zálešák. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.01.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 25.01.2020 21:33:15 6429