Josef Vrána - Hradní brána

Kombinovaná technika, 50x50 cm. Signováno dole uprostřed Vrána. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Josef Vrána
302913. Hradní brána
Dražba ukončena:29.12.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 29.12.2019 19:54:34 5849