Josef Vokálek - Cesta polem

Kombinovaná technika, 49x58 cm. Signováno vlevo dole J. Vokálek 34. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1969
Narodil se ve Velkých Čakovicích u Prahy. Studoval pražskou AVU u prof. Krattnera a později v Paříži u Henri Martina. Ve své tvorbě figurální i krajinářské se věnoval hlavně pastelu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

23553. Cesta polem
Dražba ukončena:31.10.2018 19:18:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 03.10.2018 22:03:14 604