Josef Vladimír Antoš - Malířova chvilka

Olej na kartonu, 34x25 cm. Signováno vlevo dole Antoš 1930. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 42 cm

112564. Malířova chvilka
Dražba ukončena:10.03.2024 20:02:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč