Josef Vielgraf a další - Konvolut 2 prací

1x kresba, 1x akvarel, 15x10 cm a 18x12 cm. 1x signováno vpravo dole Josef Vielgraf 1936. 1x rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo.

70554. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:12.01.2022 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 10.01.2022 19:06:07 6965