Josef Velčovský - Voda v poušti

Pozn.: Vzadu přiložen certifikát Galerie Bohéma.

Litografie, 67/100, 25x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou Velčovský. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

55898. Voda v poušti
Dražba ukončena:10.02.2021 22:17:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč