Josef Velčovský - Vertumnus a Pomona: Trefa

Litografie 70/100, 24x18 cm, signováno vpravo dole tužkou Velčovský. Rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

57348. Vertumnus a Pomona: Trefa
Dražba ukončena:01.04.2021 19:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč