Josef Velčovský - Vertumnus a Pomona: Profil dívčího aktu

Litografie 70/100, 23x18 cm, signováno vpravo dole tužkou Velčovský. Rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

57199. Vertumnus a Pomona: Profil dívčího aktu
Dražba ukončena:31.03.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč