Josef Velčovský - Vertumnus a Pomona IV - Jak krásné plody

Litografie 93/100, 23x19 cm. Signováno vpravo dole Velčovský. Pasparta, sklo.

Pozn.: Z roku 1987.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

27366. Vertumnus a Pomona IV - Jak krásné plody
Dražba ukončena:31.01.2019 19:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč