Josef Velčovský - Vertumnus a Pomona

Litografie 73/100, 23x18 cm. Signováno vpravo dole tužkou Velčovský. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

33927. Vertumnus a Pomona
Dražba ukončena:27.06.2019 18:16:35
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 400 Kč