Josef Velčovský - Vertumnus a Pomona II

Litografie, 25x18 cm, signováno vpravo dole Velčovský, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

19715. Vertumnus a Pomona II
Dražba ukončena:25.04.2018 21:15:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč