Josef Velčovský - Vejce

Litografie 56/95, 29x21 cm. Signováno tužkou vpravo dole Velčovský 92. Volný list.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

153518. Vejce
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:47:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 09.01.2026 7:36:32 5435