Josef Velčovský - Vejce

Litografie 56/95, 29x21 cm. Signováno tužkou vpravo dole Velčovský 92. Volný list.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

153518. Vejce
Dražba ukončena:18.01.2026 20:48:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč