Josef Velčovský - Varující osud Anaxaretin

Litografie 73/100, 24x18 cm, signováno vpravo dole Velčovský, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

17277. Varující osud Anaxaretin
Dražba ukončena:28.03.2018 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč