Josef Velčovský - Uspěl jen Vertumnus

Litografie, 24x18 cm. Signováno vpravo dole Velčovský. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Grafika ze souboru Vertumnus a Pomona, edice MYTHUS.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

22658. Uspěl jen Vertumnus
Dražba ukončena:27.09.2018 19:24:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč