Josef Velčovský - Torza

Litografie, 24x19 cm, signováno vpravo dole Velčovský, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

10760. Torza
Dražba ukončena:01.06.2017 19:24:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:800 Kč