Josef Velčovský - Švestky

Nejdelší strana: 40 cm

Litografie 93/100, 24x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou Velčovský 91. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

102156. Švestky
Dražba ukončena:24.09.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč