Josef Velčovský - Stromy

Litografie, 24x33 cm, signováno vpravo dole J. Velčovský, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

8025. Stromy
Dražba ukončena:22.02.2017 18:42:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:4 400 Kč