Josef Velčovský - Strom

Litografie, 5/100, 24x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou Velčovský 90. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

55450. Strom
Dražba ukončena:14.01.2021 21:26:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč