Josef Velčovský - Stopařka E55

Litografie, 16,5x20 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Velčovský. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 31 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

153560. Stopařka E55
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč