Josef Velčovský - Soubor 3 ex libris

Litografie, všechny 15x11 cm, signovány Velčovský, volné listy.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

16319. Soubor 3 ex libris
Dražba ukončena:15.02.2018 21:05:19
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:6 000 Kč