Josef Velčovský - Soubor 2 prací

1. Kvaš, 19x27 cm, signováno vpravo dole J. Velčovský 74, paspartováno, zaskleno.
Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

2. Kresba, 32x23 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno vzadu J. Velčovský.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

12247. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:20.09.2017 18:39:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč