Josef Velčovský - Smetanova Praha

Litografie, 10/200, 18x14 cm. Signováno vpravo dole tužkou Velčovský. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

55493. Smetanova Praha
Dražba ukončena:14.01.2021 22:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.01.2021 19:30:22 3329
500 Kč 11.01.2021 12:31:17 2798