Josef Velčovský - Skříň vzpomínek

Akryl, 40x50cm. Signováno vlevo dole Velčovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

56272. Skříň vzpomínek
Dražba ukončena:25.02.2021 20:27:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:37 000 Kč