Josef Velčovský - Sen o ňadrech

Litografie, 23x18 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Velčovský. Volný list.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

52386. Sen o ňadrech
Dražba ukončena:11.11.2020 22:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč