Josef Velčovský - Sen o nádherných ňadrech

Litografie, 26x18 cm. Signováno vpravo dole tužkou Velčovský. Výtisk 93/100. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

45150. Sen o nádherných ňadrech
Dražba ukončena:27.05.2020 20:42:46
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč