Josef Velčovský - Sama s odlivem

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 23x27 cm. Signováno dole uprostřed Velčovský. Rám.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

300807. Sama s odlivem
Dražba ukončena:14.09.2019 20:35:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč