Josef Velčovský - Sahara

Litografie 71/90, 25x34 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Velčovský. Volný list.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

153437. Sahara
Zbývá:8 dnů, 17 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 09.01.2026 10:32:37 11897