Josef Velčovský - Sahara

Litografie 71/90, 25x34 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Velčovský. Volný list.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

153437. Sahara
Dražba ukončena:18.01.2026 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč