Josef Velčovský - Růže

Litografie, 24x18 cm. Signováno vpravo dole Velčovský. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

300412. Růže
Dražba ukončena:31.08.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč