Josef Velčovský - Ruptura

Akryl. 22x27 cm. Signováno vpravo dole Velčovský 92. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

40914. Ruptura
Dražba ukončena:26.02.2020 21:47:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:23 000 Kč